kral futbol penaltı oyununu oyna

Kral penaltı oyunu, spor kategorisindeki en sevilen futbol oyunlarından bir tanesidir, aynı gerçek maçlardaki gibi penaltı kullanabileceksiniz, karşınızdaki kaleciyi geçmek kolay olmayacak ancak inanılmaz zevk alacağınız bu güzel kral penaltı oyununu size sunuyoruz. Oyunu başlattığımızda bizi bekleyen bir takım seçme opsiyonuyla karşılaşırız, futbol severlerin penaltı kullanırken istedikleri takımları, fanatiği oldukları takımlarla kullanmalarını istemezler mi. Gol olabileceğini düşündüğümüz yöne doğru geldiğinde boşluk tuşuyla durdurabileceğimiz bir buton mevcut. orayı ayarladıktan daha sonra vuracağımız şutun yukarımı yoksa aşmağımı olacağını seçebiliriz, daha sonrada şutumuzun hızını seçtikten sonra yapacağımız tek iş şutun gol olmasını dilemek olacaktır. Bu muhteşem penaltı kullanma oyununda futbol severlere başarılar.
http://www.fosiloyun.com/kral-penalti-oyna.html

beyaz elbise

Her sezon olduğu gibi bu sezonda beyaz renkli elbiseler moda. Kolay yapıla bilinen beyaz elbise kombinleri sayesinde zorluk çekmeyeceksiniz. Bugün ne giysem telaşına kapılan bayanlar beyaz elbise modelleri sizin kurtarıcınız olacak. Malum önümüzdeki günler, aylar artık sıcak havalar olacak. Bu nedenle beyaz elbiseler sizi sıcaktan koruyacak ve rahatlık sağlayacak. Bu tarz elbiseleri hem günlük hayatınızda hemde her türlü ortamlarda kullanabileceğiniz elbise modellerinden.  ÖzellikRahat rahat her türlü takı, ayakkabılar ile kolaylıkla kombin yapabilirsiniz.
http://www.modaloji.com/2014-beyaz-elbise-modelleri

kayakçı köpekler

İki kişilik eğlence dolu oyunlar ile sizlerleyiz. Kaykay ve hayvan sever oyuncuların hayran olacağı bir oyun ile sizlerleyiz. İki kişilik bu oyunda ki amacımız oldukça basittir. Kaykayımızla karşımıza gelen altınları toplamamız gerekiyor. Oyunun başında hayvanınızı seçin ve oyuna başlayın. İlk oyuncu klavyenin yön ok tuşları ile diğer oyuncu ise W – A – S – D tuşları ile kontrolü sağlayabilir, iyi eğlenceler dileriz.
http://www.fosiloyun.com/kayakci-kopekler.html

bok simülatörü

Goat Simulator oyunu mobil ve masaüstü versiyonlarından sonra sonunda flash versiyonu ile sizlerle buluştu oyunda istersek keçi istersen zürafa olabiliyoruz insanlara çarparak puan kazanıyoruz sinir bozucu bir müziği var ama eğlenceli bir oyun aynı zamanda penguen bile oluyoruz çok tatlı gidiyor gövdesi üzerinde. Goat Simulator oyun ücretli bir oyun ama flash versiyonu ücretsiz oyun güzel zevkli sizlerde oynayın.
http://www.fosiloyun.com/goat-simulator.html