kazıcı oyunu

Kazıcı oyununda amaç elimizde bize verilen aleti kullanarak, bize söylenen ve tahmin ettiğimiz yerleri kazarak elmas, yumurta gibi objeleri toplayarak puan kazanabiliriz. Ancak bu işlemi yaparken dikkat etmemiz gereken bazı hususlar bize günlük verilen enerjiyi uygun şekilde kullanarak ve kazdığımız toprağın içerisinde elmas, yumurta gibi objelerin yanında çıkan zararlı varillerinde toplarsak eksi puan kazanırız ve kazıcımız bu duruma çok üzülür. Her seferinde bir diğer güne geçebileceğiniz müthiş bir oyun olan kazıcı oyunu macera ve gizem oyunu sevenler için çok ideal bir oyundur. Yön tuşlarını kullanarak yön bulabileceğimiz gibi boşluk tuşunu kullanarak da aleti aktif hale getirebilir ve yeri kazabiliriz, objeleri daha rahat bulabilmemiz için ise E tuşuna basarak radarı aktif ederiz ve objelerin olduğu yerler gözükür.
http://www.fosiloyun.com/kazici-oyunu-oyna.html

kral futbol penaltı oyununu oyna

Kral penaltı oyunu, spor kategorisindeki en sevilen futbol oyunlarından bir tanesidir, aynı gerçek maçlardaki gibi penaltı kullanabileceksiniz, karşınızdaki kaleciyi geçmek kolay olmayacak ancak inanılmaz zevk alacağınız bu güzel kral penaltı oyununu size sunuyoruz. Oyunu başlattığımızda bizi bekleyen bir takım seçme opsiyonuyla karşılaşırız, futbol severlerin penaltı kullanırken istedikleri takımları, fanatiği oldukları takımlarla kullanmalarını istemezler mi. Gol olabileceğini düşündüğümüz yöne doğru geldiğinde boşluk tuşuyla durdurabileceğimiz bir buton mevcut. orayı ayarladıktan daha sonra vuracağımız şutun yukarımı yoksa aşmağımı olacağını seçebiliriz, daha sonrada şutumuzun hızını seçtikten sonra yapacağımız tek iş şutun gol olmasını dilemek olacaktır. Bu muhteşem penaltı kullanma oyununda futbol severlere başarılar.
http://www.fosiloyun.com/kral-penalti-oyna.html

beyaz elbise

Her sezon olduğu gibi bu sezonda beyaz renkli elbiseler moda. Kolay yapıla bilinen beyaz elbise kombinleri sayesinde zorluk çekmeyeceksiniz. Bugün ne giysem telaşına kapılan bayanlar beyaz elbise modelleri sizin kurtarıcınız olacak. Malum önümüzdeki günler, aylar artık sıcak havalar olacak. Bu nedenle beyaz elbiseler sizi sıcaktan koruyacak ve rahatlık sağlayacak. Bu tarz elbiseleri hem günlük hayatınızda hemde her türlü ortamlarda kullanabileceğiniz elbise modellerinden.  ÖzellikRahat rahat her türlü takı, ayakkabılar ile kolaylıkla kombin yapabilirsiniz.
http://www.modaloji.com/2014-beyaz-elbise-modelleri

kayakçı köpekler

İki kişilik eğlence dolu oyunlar ile sizlerleyiz. Kaykay ve hayvan sever oyuncuların hayran olacağı bir oyun ile sizlerleyiz. İki kişilik bu oyunda ki amacımız oldukça basittir. Kaykayımızla karşımıza gelen altınları toplamamız gerekiyor. Oyunun başında hayvanınızı seçin ve oyuna başlayın. İlk oyuncu klavyenin yön ok tuşları ile diğer oyuncu ise W – A – S – D tuşları ile kontrolü sağlayabilir, iyi eğlenceler dileriz.
http://www.fosiloyun.com/kayakci-kopekler.html