2015 bikini modası

Yaz ayının başlangıcı demek tatil günlerinin yaklaştığı anlamına gelmektedir. Tatil sezonunda özellikle bayanlar plaj hazırlıklarına erken dönemde başlarlar. Plaj sezonunun açılması ile bu yıl plaj modası takip edilerek en şık ve en güzel bikini modelleri seçimi başlanır. Bu sezon plajlarda moda olan renkler geçen yıl ki plaj sezonu trendlerine yakın cıvıl cıvıl kırmızıdan, mavi tonlarına, pembeden siyaha ağırlıklı olarak rastlayacağımız renklerdendir.
http://www.modaloji.com/2015-bikini-modasi-modelleri-ve-fiyatlari

besinci boyut


Genel Bilgi:
Beşinci Boyut Dizisi ‘ni CUMARTESİ tarihinde saat 06:30 ‘de SAMANYOLU TV kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : CUMARTESİ

Saat Kaçta : 06:30

Hangi Kanalda : SAMANYOLU TV

Beşinci Boyut

Kıbrıs Harekatı’nda şehit olan Salih’in önünde bambaşka bir kapı açılır. Salih, zaman ve mekan tanımadan insanlara yardım etme mertebesine yükselmiştir. Artık onun için insanlara yardım ettikçe mesafe kat edeceği hikmetli bir yolculuk başlar. nnHer bölümde başka insanlarla tanışan ve onlara doğru tercihi yapmaları için yol gösteren Salih, tereddüde düştüğü zamanlarda ise kapıları ‘Usta’sının yardımıyla açar. nnÇaresiz hayatların kılavuzu, kalplere umudu aşılayan ve büyük merhametin insanlar üzerindeki tecellisini anlatan sayısız görevliden biridir artık.

http://www.yayinakisi.tv/besinci-boyut-30-mayis-2015-cumartesi.htm

kral penaltı oyunu

Kral penaltı oyunu, spor kategorisindeki en sevilen futbol oyunlarından bir tanesidir, aynı gerçek maçlardaki gibi penaltı kullanabileceksiniz, karşınızdaki kaleciyi geçmek kolay olmayacak ancak inanılmaz zevk alacağınız bu güzel kral penaltı oyununu size sunuyoruz. Oyunu başlattığımızda bizi bekleyen bir takım seçme opsiyonuyla karşılaşırız, futbol severlerin penaltı kullanırken istedikleri takımları, fanatiği oldukları takımlarla kullanmalarını istemezler mi. Gol olabileceğini düşündüğümüz yöne doğru geldiğinde boşluk tuşuyla durdurabileceğimiz bir buton mevcut. orayı ayarladıktan daha sonra vuracağımız şutun yukarımı yoksa aşmağımı olacağını seçebiliriz, daha sonrada şutumuzun hızını seçtikten sonra yapacağımız tek iş şutun gol olmasını dilemek olacaktır. Bu muhteşem penaltı kullanma oyununda futbol severlere başarılar.
http://www.fosiloyun.com/kral-penalti-oyna.html

ombre saç

2014 saç modasında oldukça isminden söz ettiren ombre saç renkleri, 2015 saç modası içinde de yine aynı yoğun ilgiyi göreceğe benziyor. Saç uçlarında yoğun renk açılması ya da koyulaşması olarak bilinen ombre saçlar ombre nedir sorusunun karşılığını vermektedir. Ülkemizde iki sezondur hemen hemen tüm bayanların ilgi alanına giren bu saç boyama tekniği yeni bulunmuş bir teknik değildir. Yıllardır yurt dışında kullanılan teknik, krepe balyaj ile de karıştırılmamalıdır.
http://www.modaloji.com/ombre-sac-renkleri

çağan şekercioğlu


Genel Bilgi:
Bozayının İzinde Sarıkamış (Tracking The Brown Bear) ‘ni CUMARTESİ tarihinde saat 20:00 ‘de NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : CUMARTESİ

Saat Kaçta : 20:00

Hangi Kanalda : NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL

Bozayının İzinde Sarıkamış (Tracking The Brown Bear)

Nat Geo kaşifi Çağan Şekercioğlu'nun önderlik ettiği uluslararası ekip, boz ayıları incelemek için Kars’ın Sarıkamış ormanında…

http://www.yayinakisi.tv/bozayinin-izinde-sarikamis-tracking-the-brown-bear-23-mayis-2015-cumartesi.htm

trenlerin arasından altın toplama oyunu

Bir metro da geçen altın toplama serüvenini konu olan bu oyun şüphesiz, ilkleri çeken oyunların başında gelmekte. Oyunun amacı tren rayları üzerinde ve üst tellerde hızlı bir şekilde ilerleyerek en yüksek puanı yapabilmektir. Oyunumuzu yön ve x tuşları ile oynayabilirsiniz. Oyunda “The Daily Challenges” ve “WeeklyHunt” isimlerinde iki temel görev bulunuyor. Çeşitli maddeleri ve harfleri toplayıp daha fazla altın elde edebilirsiniz. Günlük olan bu görevleri, 5 kez üst üste tamamladığınızda size SuperMystery Box isminde bir kutu verilecek. Bu sayede altın ve yeni kostüm sahibi olabilirsiniz. Oyunda size bitmek bilmeyen birçok görev verilecek. Bu görevleri başarıyla tamamlarsanız, skor tablonuz yükselmeye devam edecek. Sonsuza doğru koşulan bu oyunda, altınların yanında mor renkte gizemli kutularda bulunmakta oldu. Bu mor renkli gizemli kutuların içerisinden altınlar, çeşitli hediyeler ve işinizi kolaylaştıracak güçlendirmeler çıkıyor. Eğer şanslıysanız, bu kutuların birinden “Jackpot” toplayarak, 100.000 altın elde edebilirsiniz.
http://www.fosiloyun.com/subway-surf.html

kamera başarısız

Kamera Başarısız HatasıAndroid işletim sisteminde yaşanan hata sıkıntıları kişilerin canını fazlasıyla sıkmaya devam etmekte. Geçen seneden ortaya çıkmış olan, genel itibari ile Samsung’un üretmiş olduğu orta segment akıllı cihazlarda görülmüş olan ‘Kamera Başarısız‘ hataları için tüm telefonlara ortak bir çözüm sunacağız.
bu ve buna benzer hataların Samsung‘un şuan tamda stabil olmayan ara yüzü TouchWiz’den kaynaklanmış olduğunu belirtmekte fayda var. Özellik ile Galaxy Wonder, Galaxy Ace 2 gibi cihazların başını derde sokan bu sorun kullanıcıları iyice çileden çıkarmış durumda.
http://www.teknolojikhaberler.org/kamera-basarisiz-hatasi/