sonic dash

Eski atari salonlarını hatırlayan var mı aranızda? 1990 yıllarının en iyi oyun karakterlerinden biridir Sonic. Şimdilerde ise, güncellenen sürümü ile Android versiyonu bile yayınlandı. Sega’nın yaratmış olduğu en çarpıcı oyun karakterlerinden biri olan Sonic, eğlencemize ortak oluyor.  söz konusu kovalamaca olduğunda dünyanın en hızlı kirpisinin bu alanda yer almaması söz konusu dahi olamazdı. İnanılmaz grafiklere sahip oyun ortamında, kimi zaman baş döndürücü sahnelere rastlayabilir, yer çekimine Sonic ile meydan okuyabilirsiniz. Oyunumuzu oynarken kirpimizi doğru anda yönlendirerek hem altınları toplamalı hem de engellere göre, zıplamalı, depar atmalı ve Sonic’in o meşhur yuvarlanmasını yapmalıyız.
http://www.fosiloyun.com/sonic-dash-oyna.html

sarar takım elbise modelleri

Sarar oldukça köklü ve kaliteli bir markadır. Yıllardan beridir süregelen tasarımları ile müşterilerin dikkatini üzerinde toplamayı ve onların ilgisini dağıtmamayı başarmıştır. Bu nedenle de tercih edilen bir marka olmuştur. Bununla birlikte hiçbir zaman da kalitesinden ödün vermeyerek çizgisini korumayı başarmıştır. Erkek takım elbisesi konusunda oldukça kaliteli kumaşlar kullanan marka, fiyatları her ne kadar fazla olsa da bunu kalitesi ile örtmeyi başarmıştır. Sarar’ dan aldığınız takım elbiseyi oldukça uzun yıllar giyebilirsiniz. Üstelik sizin için spor takımlar da tasarlamaktadır. Sarar takım elbise modelleri 2015 yılı kreasyonunda çizgisini hiç bozmayarak moda çizgisinde oldukça başarılı takım elbiseler tasarlamıştır.

http://www.modaloji.com/sarar-takim-elbise-modelleri-2015

nokia lumia 530 siyah

Windows Phone 8.1 işletim sisteminin deneyimini Nokia Lumia 530 ile yaşayın. Türkiyede henüz piyasaya sürülmeye hazırlanan telefon giriş seviyesinde özelliklere sahip bir cihaz. Üzerinde 3G özellikği bulunan Lumia 530, daha üst seviye Lumia telefonlarda bulunan Microsoft yenilik ve servislerinin daha uygun fiyattan alınmasına olanak tanıyor. Lumia 530 akıllı telefon, beyaz, siyah, parlak turuncu ve parlak yeşil gibi değiştirile bilir renk seçeneklerini de beraberinde getiriyor.Nokia Lumia 530
http://www.teknolojikhaberler.org/nokia-lumia-530-telefonunu-piyasaya-suruyor/

hangar ayakkabı modelleri

Hangar uzun yıllardır ucuz ayakkabı üretmektedir. Üstelik ürettiği bu ucuz ayakkabılar aynı zamanda oldukça kaliteli olan ayakkabılardır. Müşterinin cebini yakmayan ve onlar için oldukça uygun olan Hangar, modelleriyle de dikkat çekmektedir. Son zamanların modası olan renkli ayakkabıları es geçmeyen marka son yıl için oldukça güzel bir tasarım yapmıştır ve müşterinin karşısına bu şekilde çıkmıştır. Hem rahat hem de şık modeller sunan Hangar fiyatlar konusundaki titizliğini de korumaya devam etmiştir. Hangar ayakkabı modelleri 2015 yılında yine çizgisinden hiç ayrılmayarak modayı takip etmiş ve hem bayan em erkek hem de çocuklar için uzun yıllar kullanılabilecek olan ayakkabı modelleri üretmiştir.

http://www.modaloji.com/hangar-ayakkabi-modelleri-2015

kamyon ile zorlu tırmanış 2

Tehlike dolu dik yokuşlar, rampalı yollar ve taşınacak hayvanlar bu oyunda sizleri bekliyor. Oyunun asıl amacı, kamyonete ve traktöre yüklemiş olduğun hayvanları sağ salim gidecekleri yere kadar yani bitiş noktasına kadar bırakmalısınız ve bunu en kısa süre içerisinde yapmalısınız. Büyük baş hayvanları küçücük kamyonetlere ve traktörlere sığdırmak ve götürmek hiçte sanıldığı gibi kolay olmayacaktır.Bu oyunu oynarken kabiliyetinizi de ölçebilirsiniz. Çünkü bu oyunun en büyük avantajı kabiliyete sahip olmaktır.
http://www.teknolojikhaberler.org/kamyon-ile-zorlu-tirmanis-2-oyunu-indir/

kazıcı oyunu

Kazıcı oyununda amaç elimizde bize verilen aleti kullanarak, bize söylenen ve tahmin ettiğimiz yerleri kazarak elmas, yumurta gibi objeleri toplayarak puan kazanabiliriz. Ancak bu işlemi yaparken dikkat etmemiz gereken bazı hususlar bize günlük verilen enerjiyi uygun şekilde kullanarak ve kazdığımız toprağın içerisinde elmas, yumurta gibi objelerin yanında çıkan zararlı varillerinde toplarsak eksi puan kazanırız ve kazıcımız bu duruma çok üzülür. Her seferinde bir diğer güne geçebileceğiniz müthiş bir oyun olan kazıcı oyunu macera ve gizem oyunu sevenler için çok ideal bir oyundur. Yön tuşlarını kullanarak yön bulabileceğimiz gibi boşluk tuşunu kullanarak da aleti aktif hale getirebilir ve yeri kazabiliriz, objeleri daha rahat bulabilmemiz için ise E tuşuna basarak radarı aktif ederiz ve objelerin olduğu yerler gözükür.
http://www.fosiloyun.com/kazici-oyunu-oyna.html