tam paçayı kurtarıyordum ki


Genel Bilgi:
Tam Paçayı Kurtarıyordum ki… (I Almost Got Away with It) ‘ni CUMARTESİ tarihinde saat 18:40 ‘de INVESTIGATION DISCOVERY kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : CUMARTESİ

Saat Kaçta : 18:40

Hangi Kanalda : INVESTIGATION DISCOVERY

Tam Paçayı Kurtarıyordum ki… (I Almost Got Away with It)

William Van Poyck, 17 yaşında soygundan hüküm giyip, 6 yıl hapis yattıktan sonra kaçar. 1987’de ise en cüretkâr planını hazırlamıştır: Bir hapishane aracına baskın!.

http://www.yayinakisi.tv/tam-pa231ayi-kurtariyordum-ki-i-almost-got-away-with-it-30-mayis-2015-cumartesi.htm

sonic dash oyunu oyna

Eski atari salonlarını hatırlayan var mı aranızda? 1990 yıllarının en iyi oyun karakterlerinden biridir Sonic. Şimdilerde ise, güncellenen sürümü ile Android versiyonu bile yayınlandı. Sega’nın yaratmış olduğu en çarpıcı oyun karakterlerinden biri olan Sonic, eğlencemize ortak oluyor.  söz konusu kovalamaca olduğunda dünyanın en hızlı kirpisinin bu alanda yer almaması söz konusu dahi olamazdı. İnanılmaz grafiklere sahip oyun ortamında, kimi zaman baş döndürücü sahnelere rastlayabilir, yer çekimine Sonic ile meydan okuyabilirsiniz. Oyunumuzu oynarken kirpimizi doğru anda yönlendirerek hem altınları toplamalı hem de engellere göre, zıplamalı, depar atmalı ve Sonic’in o meşhur yuvarlanmasını yapmalıyız.
http://www.fosiloyun.com/sonic-dash-oyna.html

saç örgü modelleri

Saç örgüsü çeşitleri ve modelleri yaklaşık olarak iki sezondur oldukça fazla rağbet gören konular arasında. Trend saç örgüsü modelleri konusu ise genel olarak incelendiği zaman farklı modelleri bir araya getiriyor. Örneğin topuz, at kuyruğu ve yarım at kuyruğu saç modelleri ile örgü seçenekleri harmanlanıyor. Ortaya çıkan sonuçta tahmin edildiğinden çok daha güzel. Farklı bir görünüm elde etmek için iki ayrı saç modelini kullanarak sizde evde saç örgüsü modelleri arasından seçimler yapabilirsiniz.
http://www.modaloji.com/trend-sac-orgusu-modelleri

boks gecesi


Genel Bilgi:
Adana Boks Gecesi Maçı ‘ni CUMARTESİ tarihinde saat 21:50 ‘de KANALTÜRK kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : CUMARTESİ

Saat Kaçta : 21:50

Hangi Kanalda : KANALTÜRK

Adana Boks Gecesi

Adana’da gerçekleştirilen WBC unvan maçları ekrana geliyor. Arena Box Promotion gecesinde toplam 8 karşılaşma yapılıyor. Türk sporcuların da yer aldığı boks gecesinde, gecenin ana mücadelesi “WBC 23 Yaş altı Dünya Şampiyonluk” maçı Buğra Öner ile Ramazi Gogichasvili arasında oynanıyor.nnÖner kardeşlerden Alptuğ Öner ise Gürcü boksör Mindia Nozadze ile “WBC Eurasia Pasifik Şampiyonluk” mücadelesi içine giriyor.nnGecenin diğer karşılaşmaları ise şöyle: nnAlexander Akentijevic ve Umut CamkırannNemanja Krstin ve Yavuz ErtürknAdil Rusidi ve Avni YıldırımnRadovan vs Petrovic ve Alican Ay

http://www.yayinakisi.tv/adana-boks-gecesi-14-subat-2015-cumartesi.htm

canavarları yok et 2

Canavar Yok Et 2 , oyunda amacımız öldürülmesi gereken bütün canavarları yok etmek. Yine muhteşem bir oyunla karşınızdayız. Oyun içerisinde canavarlar artık insanlığa sıkıntı yaratmaya başlıyorlar. Sizde bu durumdan sıkılıyorsunuz ve onları yok etmeyi kendinize görev ediniyorsunuz. Başlagıç olarak onları basit bir şekilde lazer ile öldürüyorsunuz. Ancak ilerleyen bölümlerde size karşı savunma çalışmaları yaptıkları için ilk bölümlerde olduğu kadar rahatlıkla öldüremiyorsunuz. Gerçekten çok güzel bir oyun. Sadece fare ile oynanıyor. İyi eğlenceler.
http://www.fosiloyun.com/canavar-yok-et-2.html

15 haziran isin asli


Genel Bilgi:
İşin Aslı ‘ni PAZARTESİ tarihinde saat 11:00 ‘de BEYAZ TV kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : PAZARTESİ

Saat Kaçta : 11:00

Hangi Kanalda : BEYAZ TV

İşin Aslı

Aslı Mavitan'ın sunduğu, birbirinden değerli konukların ağırlandığı programda, manevi dünyamızı zenginleştirecek dini sohbetlerden sağlığa, şifalı bitkilerden ilişkimize kadar hepsini bulabileceğiniz keyifli sohbetler ekrana geliyor.

http://www.yayinakisi.tv/isin-asli-15-haziran-2015-pazartesi.htm

komik selfieler

En Komik Selfie Çekimleri2014 уilindа sоsуаl mеdуаnin еn pоpülеr içеriklеrindеn оlаn sеlfiе’lеr, pеk çоk kоmik fоtоgrаfin оrtауа çikmаsinа nеdеn оldu. Istе 2014 уilinin еn kоmik sеlfiе çеkimlеri.
2014 уilinin еn pоpülеr içеriklеrindеn оlаn Sеlfiе’lеr, Osсаr ödül törеnindе Sаmsung Gаlаxу Nоtе 3 ilе çеkilеn Sеlfiе sоnrаsi, çоk dаhа pоpülеr оlmауа bаslаdi.
2014’ün sоn ауlаrindа isе klаsik ауnа kаrsisindаki Sеlfiе’lеrdеn ziуаdе, insаnlаr аkil аlmаz sеуlеr уаpаrkеn Sеlfiе’lеr çеkmеуе bаslаdilаr.
Bizlеrdе еn kоmik vе bаsаrisiz оlаn Sеlfiе’lеrin küçük bir kismini sizlеrlе pауlаsiуоruz. Istе 2014’ün еn kоmik Sеlfiе çеkimlеri.
2014’ün еn çоk kоnusulаn Sеlfiе’lеrindеn biri оlаn bu fоtоgrаftаki bауаn, аrkаsindа dеvе ilе Sеlfiе çеkmеуi dеniуоr. Anсаk Dеvе’nin fоtоgrаf çеktirmеktеn hоslаnmаdigi, çоk аçik.
 
http://www.teknolojikhaberler.org/en-komik-selfie-cekimleri/

sefamerve ferace

Yaklaşan düğün sezonuyla birlikte hanımların sıkça karşılaştıkları sorunlardan bir tanesi de gün yüzüne çıkmış oldu. Bugün tesettür giyim alanın da adından daha çok gelin başı modelleri, hazır türban modelleri ve şal modelleri ile adından söz ettiren Sefamerve ferace zehrace 2014 sonbahar kış abiye tesettür modellerini tanıtacağız. Yeni sezon ürünü olan abiyeler şık bir tasarıma sahiptir. Uygun fiyatlardan satılan abiyeler büyük beğeni toplamaktadır. Farklı tasarımcılar tarafından tasarlanan tesettür abiye modellerine sefamerve.com adresimizden erişebilirsiniz.Giyecek hiçbir şeyim yok.. Sizde özel günlerinizde bu sorunlardan şikayet ediyorsanız işte sizin için derlediğimiz birbirinden ünlü markaların şık abiyeleri… Tesettür abiye elbise modelleri 89.90 TL den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Sefamerve markası birbirinden güzel abiyeleriyle yine göz kamaştırmaya devam ediyor.
http://www.modaloji.com/sefamerve-ferace-zehrace-modelleri-2014

deer hunter oyunu

DEER HUNTER 2014 oyununa start game butonuna basarak başlayabilirsiniz. Oyun içerisindeki amacımız acımasız köpek balığını kontrol ederek çevredeki insanlara, teknelere ve helikopterlere zarar vermemiz gerekiyor, her verdiğimiz zararda puan kazanıyoruz ve amacımıza biraz daha ulaşıyoruz. Aşağı tuşuyla denizin dibine indikten sonra yukarı tuşuyla hızlı bir şekilde yüzeye çıkarak istediklerimize zarar verebiliyoruz. Ancak dikkat edilmesi gereken bir şey var ki oda yüzeye çıkarak zarar verirken helikopterle açılan ateşe dikkat etmeliyiz yoksa köpek balığımızın canı azalarak ölür bu şekilde oyun sona erer. ne kadar uzağa gidersek ve ne kadar çok zarar verirsek puanlarımız o kadar çok artar. Bu muhteşem köpek balıklı macera oyununda başarılar.
http://www.fosiloyun.com/deer-hunter-2014-oyna.html