ipek tuzcuoğlu ile yüzleşme


Genel Bilgi:
İpek Tuzcuoğlu ile Yüzleşme ‘ni PERŞEMBE tarihinde saat 14:00 ‘de CINE 5 kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : PERŞEMBE

Saat Kaçta : 14:00

Hangi Kanalda : CINE 5

İpek Tuzcuoğlu ile Yüzleşme

İpek Tuzcuoğlu ve konukları birebir sohbet ve “Yüzleşme” için bir araya geliyor. Hayata ve gündeme dair her konu açık ve dürüst bir sohbetle yüz yüze konuşuluyor. Merak ettiğiniz isimlerin hayatlarındaki kilometre taşlarını öğreneceğiniz, bilmediğiniz yönleriyle karşı karşıya geleceğiniz bir program…

http://www.yayinakisi.tv/ipek-tuzcuoglu-ile-y252zlesme-16-nisan-2015-persembe.htm

eğlenerek öğrenme oyunları

Eğlenerek Öğren oyunun da yapmanız gerekenler, Sevimli çizgi film karakterinin sizlere gösterdiği sembollerin İngilizce ya da Türkçe karşılıklarını cevaplayarak puan kazanmanız gerekiyor. Birden fazla seviyeden oluşan bu oyun da sizleri eğlence dolu vakitle bekliyor. Eğlenerek Öğren oyunun da ne kadar fazla soru cevaplarsanız o kadar para kazanmış olursunuz. Eğlenerek Öğren oyunun da kontrolleri ise, Fare ve Klavye ile gerçekleştirebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler.
http://www.fosiloyun.com/eglenerek-ogren.html

iphone 6 çekimleri

iphone 6 büyük olmanın ötesinde 330x220Sadece daha büyük bir telefon değil, her bakımdan daha gelişmiş bir iPhone 6  telefondan bahsediyoruz. Büyük olmasının yanında çok ince bir tasarıma sahip. Gücü ve verimliliği üst düzeyde. Metal yüzeyi sayesinde kusursuzluk onun işi, bu yüzeyin üzerine Retina HD ekran ile birlikte uyum sağlayan iPhone 6 vazgeçilmeziniz olacak. Donanımın ve yazılımın arasındaki uyum ile her yönden daha gelişmiş ve daha üstün olan bir iPhone serisi.iPhone 6 en büyük en ince
http://www.teknolojikhaberler.org/iphone-6-ozellikleri/

new market savaşı


Genel Bilgi:
New Market Savaşı (Field of Lost Shoes) Filmi ‘ni PAZAR tarihinde saat 23:00 ‘de SİNEMA TV kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : PAZAR

Saat Kaçta : 23:00

Hangi Kanalda : SİNEMA TV

New Market Savaşı (Field of Lost Shoes)

Sene 1864… Abraham Lincoln, sıradışı bir adam olan General Ulysses S. Grant’ı Birleşik Kuvvetler’in başına getirir. General, Virginia Vadisi’ni korumak üzere 274 askeri lise öğrencisini görevlendirir. Ancak savaş patlak verdiği anda bu öğrenciler, gençliklerini ve geçmişlerini geride bırakarak, ne için savaştıklarını sorgulatan inanılmaz bir mücadeleye başlayacaklardır.

http://www.yayinakisi.tv/new-market-savasi-field-of-lost-shoes-31-mayis-2015-pazar.htm

dodge polis arabası

Yurt dışında ki çoğu ülkede polis arabaları Dodgedir. Keşke ülkemizde de bu şekilde olsaydı. Ancak şuan sadece oyunlar ile yetinebiliyoruz. Bu müthiş oyunda ki amacımız polis arabamız ile suçluları yakalamaktır. Karşımıza çıkan engelleri sollayarak en hızlı şekilde suçluyu yakalamak zorundayız. Ok yön tuşları ile oyunumuzun hakimiyetini sağlayabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.
http://www.fosiloyun.com/dodge-polis-arabasi.html

ombre

2014 saç modasında oldukça isminden söz ettiren ombre saç renkleri, 2015 saç modası içinde de yine aynı yoğun ilgiyi göreceğe benziyor. Saç uçlarında yoğun renk açılması ya da koyulaşması olarak bilinen ombre saçlar ombre nedir sorusunun karşılığını vermektedir. Ülkemizde iki sezondur hemen hemen tüm bayanların ilgi alanına giren bu saç boyama tekniği yeni bulunmuş bir teknik değildir. Yıllardır yurt dışında kullanılan teknik, krepe balyaj ile de karıştırılmamalıdır.
http://www.modaloji.com/ombre-sac-renkleri

samanyolu tv ana haber bulteni


Genel Bilgi:
Ana Haber Bülteni ‘ni Cuma tarihinde saat 19:30 ‘de SAMANYOLU TV kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : Cuma

Saat Kaçta : 19:30

Hangi Kanalda : SAMANYOLU TV

Ana Haber Bülteni

Dünya dönüyor, gündem sürekli değişiyor. Samanyolu Ana Haber Bülteni, günün çarpıcı başlıklarını doğru ve tarafsız biçimde ekrana taşıyor. Gündemdeki olaylar, merak edilenler ve yaşananların perde arkası… Hepsi, Kemal Gülen’in sunumuyla canlı yayınla Ana Haber Bülteni’nde ekrana geliyor.

http://www.yayinakisi.tv/ana-haber-bulteni-14-kasim-cuma.htm

traffic racer oyna

Günlük yaşamda araba kullanırken çok dikkatli olmamız gerekir ve kaza yapmamak için elimizden geleni yaparız. Araba kullandığınız esnada veya trafikte etrafı izlerken, yollarda dilediğiniz gibi sürüş yapmak istediğiniz oldu mu? Eğer bu soruya yanıtınız evet ise doğru adrestesiniz. Göz alıcı efektlere ve gerçek sürüş keyfine sahip bir yarış oyunuyla karşı karşıyasınız. Kendi arabanız ile yolların tozunu attırmaya hazırlanın. Hayal gibi görünen yüksek hız tutkusu, artık sizlerle. Oyundaki amacınız, yoğun bir trafikte, yapabildiğiniz en yüksek hız limitine ulaşmak! Ancak dikkatli olmalısınız, çevredeki araçlara çarparak yavaşlamak istemezsiniz. Şimdi gaza basın ve yolda seyir halinde olan araçlara makas atarak, bu çılgın yarışta, adrenalini doruklarda yaşayın.
http://www.fosiloyun.com/traffic-racer-oyna.html