tulum modelleri

2014 yaz modasında Plaj Tulum Modelleri hemen hemen tüm markaların koleksiyonlarında bulunmakta. Fakat tulum satın almadan önce bedeninize uygun mu buna dikkat etmelisiniz. Birbirinden güzel yazlık tulum modelleri bayanların beğenilerini toplayacak gibi. Renkleri ve desenleri ile plajlar bu sene çok renkli olacak diyebiliriz. Özellikle h&m tulum modelleri oldukça hoş. Her sezon birbirinden farklı tasarım ve desenler ile karşımıza çıkıyor. Her sezon farklılığı ile modeller birbirini takip etmiyor ve bu bizleri çok sevindiriyor. Sizlerde bir plaj tulumu almak istiyorsanız. H&M, Koton, Zara gibi mağazalarda bulabilirsiniz.
http://www.modaloji.com/plaj-tulum-modelleri

dr. driving oyna

Akıllı telefonların marketlerinde en çok sevilen oyunlardan biri Dr. Driving oyunu artık flash oyun sitelerinde hizmetinizde. Muhteşem bir hayran ve oyuncu kitlesine sahip olan bu oyunu bilgisayarınızdan kendi klavyenizden yöneterek oynamak, oyun severler için reddedilemez bir teklif haline gelmiştir. Oyun başladıktan sonra yön tuşlarını kullanarak aracımıza yön verebiliriz, aşırı gerçekçi bir oyun olan Dr. Driving oyunu, yarış oyunu severler için vazgeçilmez bir yarış oyunu çeşidi haline gelmiştir. Gerçekçi bir şekilde arabanızla yarış yapabilmenin olanak sağlar. Oyunda size verilen süre içersinde diğer rakiplerinizi geçerek amacınız 1. olmak olsun, eğer süreyi dikkatli kullanırsanız bu çok zor olmaz. Süreye dikkat etmek gerekmektedir. Oyundaki turları tamamlayarak 1. olabilirsiniz.
http://www.fosiloyun.com/dr-driving-oyna.html

sonic dash

Eski atari salonlarını hatırlayan var mı aranızda? 1990 yıllarının en iyi oyun karakterlerinden biridir Sonic. Şimdilerde ise, güncellenen sürümü ile Android versiyonu bile yayınlandı. Sega’nın yaratmış olduğu en çarpıcı oyun karakterlerinden biri olan Sonic, eğlencemize ortak oluyor.  söz konusu kovalamaca olduğunda dünyanın en hızlı kirpisinin bu alanda yer almaması söz konusu dahi olamazdı. İnanılmaz grafiklere sahip oyun ortamında, kimi zaman baş döndürücü sahnelere rastlayabilir, yer çekimine Sonic ile meydan okuyabilirsiniz. Oyunumuzu oynarken kirpimizi doğru anda yönlendirerek hem altınları toplamalı hem de engellere göre, zıplamalı, depar atmalı ve Sonic’in o meşhur yuvarlanmasını yapmalıyız.
http://www.fosiloyun.com/sonic-dash-oyna.html

sarar takım elbise modelleri

Sarar oldukça köklü ve kaliteli bir markadır. Yıllardan beridir süregelen tasarımları ile müşterilerin dikkatini üzerinde toplamayı ve onların ilgisini dağıtmamayı başarmıştır. Bu nedenle de tercih edilen bir marka olmuştur. Bununla birlikte hiçbir zaman da kalitesinden ödün vermeyerek çizgisini korumayı başarmıştır. Erkek takım elbisesi konusunda oldukça kaliteli kumaşlar kullanan marka, fiyatları her ne kadar fazla olsa da bunu kalitesi ile örtmeyi başarmıştır. Sarar’ dan aldığınız takım elbiseyi oldukça uzun yıllar giyebilirsiniz. Üstelik sizin için spor takımlar da tasarlamaktadır. Sarar takım elbise modelleri 2015 yılı kreasyonunda çizgisini hiç bozmayarak moda çizgisinde oldukça başarılı takım elbiseler tasarlamıştır.

http://www.modaloji.com/sarar-takim-elbise-modelleri-2015

nokia lumia 530 siyah

Windows Phone 8.1 işletim sisteminin deneyimini Nokia Lumia 530 ile yaşayın. Türkiyede henüz piyasaya sürülmeye hazırlanan telefon giriş seviyesinde özelliklere sahip bir cihaz. Üzerinde 3G özellikği bulunan Lumia 530, daha üst seviye Lumia telefonlarda bulunan Microsoft yenilik ve servislerinin daha uygun fiyattan alınmasına olanak tanıyor. Lumia 530 akıllı telefon, beyaz, siyah, parlak turuncu ve parlak yeşil gibi değiştirile bilir renk seçeneklerini de beraberinde getiriyor.Nokia Lumia 530
http://www.teknolojikhaberler.org/nokia-lumia-530-telefonunu-piyasaya-suruyor/

hangar ayakkabı modelleri

Hangar uzun yıllardır ucuz ayakkabı üretmektedir. Üstelik ürettiği bu ucuz ayakkabılar aynı zamanda oldukça kaliteli olan ayakkabılardır. Müşterinin cebini yakmayan ve onlar için oldukça uygun olan Hangar, modelleriyle de dikkat çekmektedir. Son zamanların modası olan renkli ayakkabıları es geçmeyen marka son yıl için oldukça güzel bir tasarım yapmıştır ve müşterinin karşısına bu şekilde çıkmıştır. Hem rahat hem de şık modeller sunan Hangar fiyatlar konusundaki titizliğini de korumaya devam etmiştir. Hangar ayakkabı modelleri 2015 yılında yine çizgisinden hiç ayrılmayarak modayı takip etmiş ve hem bayan em erkek hem de çocuklar için uzun yıllar kullanılabilecek olan ayakkabı modelleri üretmiştir.

http://www.modaloji.com/hangar-ayakkabi-modelleri-2015