mira saç modelleri

2010 Miss Turkey ikincisi Serenay Sarıkaya, son zamanlarda başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle adından bahsettiriyor. Son zamanlarda Medcezir ile oldukça popüler olan Serenay sarıkaya’ın saç rengi doğal olarak açık kumral ve görünen o ki değiştirmeyi planlamıyor. Özellikle giydiği kıyafetler, doğal makyajı ve saç modelleri çok başarılı. Saç modeli olarak düz ve dalgalı olarak değişebiliyor. Serenay sarıkaya son fotoğraf çekimlerine kendine oldukça yakışan düz saç modeliyle yeniden gündeme geldi. Instagram sayfasında yeni fotoğraflarından bir kaç tanesini paylaştı. Kumral tonlarda doğrudan uygulanan renk ile Serenay sarıkaya’ın saç rengine ulaşabiliriz. Eğer saçınız kahve veya kestane tonlarında ise öncelikle saçlarınızı kumrala boyatmalısınız. Özel gecelerde dağınık topuzları ya da şık atkuyruklarını tercih ediyor. Kızıllaşmayı engellemek içinse boyaların küllü tonlarda olmasına dikkat edin. Serenay sarıkaya aynı zamanda saçları hakkında şöyle bir bilgiyi de bizimle paylaşıyor: “Bepanthene ampul, badem yağı, zeytinyağı ve bıldırcın yumurtası karışımını kirli saça uyguluyorum ve 20 dakika bekletiyorum. Saçtan kolay temizlenmesi için önce saç kremiyle ardından şampuan ile yıkıyorum”. Medcezir dizisinde masum, genç, delidolu Mira karakterini canlandırırken, genelde yarım toplu modeller kullanıyor. Saçlarını salık bıraktığı sahnelerde, maşayla dalgalarını belirgin hale getiriyor. Genelde yandan ayırdığı saçları, ünlü modelin kendisi gibi, çok parlak ve güzel görünüyor. Bizde sizler için Serenay sarıkaya’ın genel görünümünü ve son fotoğraflarını barındıran galeriyi oluşturduk.
http://www.modaloji.com/medcezir-serenay-sarikaya-mira-beylice-sac-modeli-ve-rengi

e2 vampir dizileri


Genel Bilgi:
The Vampire Diaries Dizisi ‘ni PAZAR tarihinde saat 02:40 ‘de E2 kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : PAZAR

Saat Kaçta : 02:40

Hangi Kanalda : E2

The Vampire Diaries

Jeremy, yeni vampirleri öldürmeyi reddetse de Klaus, Jeremy’yi vampirleri öldürmeye zorlar. Matt yaralanır ve Jeremy’le beraber kaçar.nnEbeveynlerini trajik bir kazada kaybeden Elena, ailenin hayatta kalan tek üyesi teyzesi Jenna’yla birlikte sorunlu erkek kardeşi Jeremy’ye destek olmaya ve yaşadıklarının üstesinden gelmeye çalışmaktadır. nnGenç kız, Mystic Falls Lisesi’nin kalabalık koridorlarında kendi gibi gizemli ve karanlık Stefan Salvatore ile tanışır. İkili arasında hemen gözle görülür bir çekim oluşur. Fakat işin içinde gözle görünenden fazlası vardır.

http://www.yayinakisi.tv/the-vampire-diaries-14-haziran-2015-pazar.htm

elsa kayak yapıyor

Bebek Elsa Doktorda , oyunda amacımız güzel kızımız elsanın iyileşmesini sağlamak. Oyun içerisinde elsa kayak yapıyor ve çalıların içine giriyor. Sonuç olarak vücudunun her yerinde yaralar oluşuyor. Hastaneye geliyor ve siz onu iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Çok fazla yarası olduğu için çok hızlı olmanız gerekiyor öncelikle temizleyip sonra kapatmanız gerekiyor. Teker teker yapıyorsunuz ancak çok hızlı olun.Gerçekten çok güzel bir oyun. Sadece fare ile oynanıyor. İyi eğlenceler.
http://www.fosiloyun.com/bebek-elsa-doktorda.html

mini etek

Kabarık mini etek modelleri özellikle yaz aylarında oldukca fazla tercih edilen etek modelleri , özellikle rengarenk çicekler ile tasarlanan kıpır kıpır olan etek modelleri oldukca zarif görünüyor. Kabarık etek kombinesi ayakkabı  olarak bir topuklu ayakkabı veya renkli bir sandalet ile daha uyumlu bir görünüm sağlayabilirsiniz.
http://www.modaloji.com/kabarik-mini-etek-modelleri

kelimatör tam ekran

Kelimatör oyununda size verilen kelimeleri karışık kelime ve harfler içinde bulmalısınız. “Play” butonuna basarak oyuna başlıyorsunuz ve “Main Levels” bölümüne tıklayarak hangi alandaki kelimeleri bulmak istediğinizi seçiyorsunuz. Bu alanı da seçtikten sonra bulmanız gereken kelimeler sağ üst köşede listelenecek. Daha sonra bulmaca içinden bu kelimeleri bularak sırasıyla farenizi kullanarak tıklıyorsunuz ve seçtiğiniz kelimenin listeden çıkmasını sağlıyorsunuz. Güzel zaman geçirebileceğiniz bu kelimatör oyununda size bol şans diliyoruz.
http://www.fosiloyun.com/kelimator.html

2015 bikini modası

Yaz ayının başlangıcı demek tatil günlerinin yaklaştığı anlamına gelmektedir. Tatil sezonunda özellikle bayanlar plaj hazırlıklarına erken dönemde başlarlar. Plaj sezonunun açılması ile bu yıl plaj modası takip edilerek en şık ve en güzel bikini modelleri seçimi başlanır. Bu sezon plajlarda moda olan renkler geçen yıl ki plaj sezonu trendlerine yakın cıvıl cıvıl kırmızıdan, mavi tonlarına, pembeden siyaha ağırlıklı olarak rastlayacağımız renklerdendir.
http://www.modaloji.com/2015-bikini-modasi-modelleri-ve-fiyatlari

besinci boyut


Genel Bilgi:
Beşinci Boyut Dizisi ‘ni CUMARTESİ tarihinde saat 06:30 ‘de SAMANYOLU TV kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : CUMARTESİ

Saat Kaçta : 06:30

Hangi Kanalda : SAMANYOLU TV

Beşinci Boyut

Kıbrıs Harekatı’nda şehit olan Salih’in önünde bambaşka bir kapı açılır. Salih, zaman ve mekan tanımadan insanlara yardım etme mertebesine yükselmiştir. Artık onun için insanlara yardım ettikçe mesafe kat edeceği hikmetli bir yolculuk başlar. nnHer bölümde başka insanlarla tanışan ve onlara doğru tercihi yapmaları için yol gösteren Salih, tereddüde düştüğü zamanlarda ise kapıları ‘Usta’sının yardımıyla açar. nnÇaresiz hayatların kılavuzu, kalplere umudu aşılayan ve büyük merhametin insanlar üzerindeki tecellisini anlatan sayısız görevliden biridir artık.

http://www.yayinakisi.tv/besinci-boyut-30-mayis-2015-cumartesi.htm