mini etek

Kabarık mini etek modelleri özellikle yaz aylarında oldukca fazla tercih edilen etek modelleri , özellikle rengarenk çicekler ile tasarlanan kıpır kıpır olan etek modelleri oldukca zarif görünüyor. Kabarık etek kombinesi ayakkabı  olarak bir topuklu ayakkabı veya renkli bir sandalet ile daha uyumlu bir görünüm sağlayabilirsiniz.
http://www.modaloji.com/kabarik-mini-etek-modelleri

kelimatör tam ekran

Kelimatör oyununda size verilen kelimeleri karışık kelime ve harfler içinde bulmalısınız. “Play” butonuna basarak oyuna başlıyorsunuz ve “Main Levels” bölümüne tıklayarak hangi alandaki kelimeleri bulmak istediğinizi seçiyorsunuz. Bu alanı da seçtikten sonra bulmanız gereken kelimeler sağ üst köşede listelenecek. Daha sonra bulmaca içinden bu kelimeleri bularak sırasıyla farenizi kullanarak tıklıyorsunuz ve seçtiğiniz kelimenin listeden çıkmasını sağlıyorsunuz. Güzel zaman geçirebileceğiniz bu kelimatör oyununda size bol şans diliyoruz.
http://www.fosiloyun.com/kelimator.html

2015 bikini modası

Yaz ayının başlangıcı demek tatil günlerinin yaklaştığı anlamına gelmektedir. Tatil sezonunda özellikle bayanlar plaj hazırlıklarına erken dönemde başlarlar. Plaj sezonunun açılması ile bu yıl plaj modası takip edilerek en şık ve en güzel bikini modelleri seçimi başlanır. Bu sezon plajlarda moda olan renkler geçen yıl ki plaj sezonu trendlerine yakın cıvıl cıvıl kırmızıdan, mavi tonlarına, pembeden siyaha ağırlıklı olarak rastlayacağımız renklerdendir.
http://www.modaloji.com/2015-bikini-modasi-modelleri-ve-fiyatlari

besinci boyut


Genel Bilgi:
Beşinci Boyut Dizisi ‘ni CUMARTESİ tarihinde saat 06:30 ‘de SAMANYOLU TV kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : CUMARTESİ

Saat Kaçta : 06:30

Hangi Kanalda : SAMANYOLU TV

Beşinci Boyut

Kıbrıs Harekatı’nda şehit olan Salih’in önünde bambaşka bir kapı açılır. Salih, zaman ve mekan tanımadan insanlara yardım etme mertebesine yükselmiştir. Artık onun için insanlara yardım ettikçe mesafe kat edeceği hikmetli bir yolculuk başlar. nnHer bölümde başka insanlarla tanışan ve onlara doğru tercihi yapmaları için yol gösteren Salih, tereddüde düştüğü zamanlarda ise kapıları ‘Usta’sının yardımıyla açar. nnÇaresiz hayatların kılavuzu, kalplere umudu aşılayan ve büyük merhametin insanlar üzerindeki tecellisini anlatan sayısız görevliden biridir artık.

http://www.yayinakisi.tv/besinci-boyut-30-mayis-2015-cumartesi.htm

kral penaltı oyunu

Kral penaltı oyunu, spor kategorisindeki en sevilen futbol oyunlarından bir tanesidir, aynı gerçek maçlardaki gibi penaltı kullanabileceksiniz, karşınızdaki kaleciyi geçmek kolay olmayacak ancak inanılmaz zevk alacağınız bu güzel kral penaltı oyununu size sunuyoruz. Oyunu başlattığımızda bizi bekleyen bir takım seçme opsiyonuyla karşılaşırız, futbol severlerin penaltı kullanırken istedikleri takımları, fanatiği oldukları takımlarla kullanmalarını istemezler mi. Gol olabileceğini düşündüğümüz yöne doğru geldiğinde boşluk tuşuyla durdurabileceğimiz bir buton mevcut. orayı ayarladıktan daha sonra vuracağımız şutun yukarımı yoksa aşmağımı olacağını seçebiliriz, daha sonrada şutumuzun hızını seçtikten sonra yapacağımız tek iş şutun gol olmasını dilemek olacaktır. Bu muhteşem penaltı kullanma oyununda futbol severlere başarılar.
http://www.fosiloyun.com/kral-penalti-oyna.html

ombre saç

2014 saç modasında oldukça isminden söz ettiren ombre saç renkleri, 2015 saç modası içinde de yine aynı yoğun ilgiyi göreceğe benziyor. Saç uçlarında yoğun renk açılması ya da koyulaşması olarak bilinen ombre saçlar ombre nedir sorusunun karşılığını vermektedir. Ülkemizde iki sezondur hemen hemen tüm bayanların ilgi alanına giren bu saç boyama tekniği yeni bulunmuş bir teknik değildir. Yıllardır yurt dışında kullanılan teknik, krepe balyaj ile de karıştırılmamalıdır.
http://www.modaloji.com/ombre-sac-renkleri