bok simülatörü

Goat Simulator oyunu mobil ve masaüstü versiyonlarından sonra sonunda flash versiyonu ile sizlerle buluştu oyunda istersek keçi istersen zürafa olabiliyoruz insanlara çarparak puan kazanıyoruz sinir bozucu bir müziği var ama eğlenceli bir oyun aynı zamanda penguen bile oluyoruz çok tatlı gidiyor gövdesi üzerinde. Goat Simulator oyun ücretli bir oyun ama flash versiyonu ücretsiz oyun güzel zevkli sizlerde oynayın.
http://www.fosiloyun.com/goat-simulator.html

tulum modelleri

2014 yaz modasında Plaj Tulum Modelleri hemen hemen tüm markaların koleksiyonlarında bulunmakta. Fakat tulum satın almadan önce bedeninize uygun mu buna dikkat etmelisiniz. Birbirinden güzel yazlık tulum modelleri bayanların beğenilerini toplayacak gibi. Renkleri ve desenleri ile plajlar bu sene çok renkli olacak diyebiliriz. Özellikle h&m tulum modelleri oldukça hoş. Her sezon birbirinden farklı tasarım ve desenler ile karşımıza çıkıyor. Her sezon farklılığı ile modeller birbirini takip etmiyor ve bu bizleri çok sevindiriyor. Sizlerde bir plaj tulumu almak istiyorsanız. H&M, Koton, Zara gibi mağazalarda bulabilirsiniz.
http://www.modaloji.com/plaj-tulum-modelleri

dr. driving oyna

Akıllı telefonların marketlerinde en çok sevilen oyunlardan biri Dr. Driving oyunu artık flash oyun sitelerinde hizmetinizde. Muhteşem bir hayran ve oyuncu kitlesine sahip olan bu oyunu bilgisayarınızdan kendi klavyenizden yöneterek oynamak, oyun severler için reddedilemez bir teklif haline gelmiştir. Oyun başladıktan sonra yön tuşlarını kullanarak aracımıza yön verebiliriz, aşırı gerçekçi bir oyun olan Dr. Driving oyunu, yarış oyunu severler için vazgeçilmez bir yarış oyunu çeşidi haline gelmiştir. Gerçekçi bir şekilde arabanızla yarış yapabilmenin olanak sağlar. Oyunda size verilen süre içersinde diğer rakiplerinizi geçerek amacınız 1. olmak olsun, eğer süreyi dikkatli kullanırsanız bu çok zor olmaz. Süreye dikkat etmek gerekmektedir. Oyundaki turları tamamlayarak 1. olabilirsiniz.
http://www.fosiloyun.com/dr-driving-oyna.html

sonic dash

Eski atari salonlarını hatırlayan var mı aranızda? 1990 yıllarının en iyi oyun karakterlerinden biridir Sonic. Şimdilerde ise, güncellenen sürümü ile Android versiyonu bile yayınlandı. Sega’nın yaratmış olduğu en çarpıcı oyun karakterlerinden biri olan Sonic, eğlencemize ortak oluyor.  söz konusu kovalamaca olduğunda dünyanın en hızlı kirpisinin bu alanda yer almaması söz konusu dahi olamazdı. İnanılmaz grafiklere sahip oyun ortamında, kimi zaman baş döndürücü sahnelere rastlayabilir, yer çekimine Sonic ile meydan okuyabilirsiniz. Oyunumuzu oynarken kirpimizi doğru anda yönlendirerek hem altınları toplamalı hem de engellere göre, zıplamalı, depar atmalı ve Sonic’in o meşhur yuvarlanmasını yapmalıyız.
http://www.fosiloyun.com/sonic-dash-oyna.html