çağan şekercioğlu


Genel Bilgi:
Bozayının İzinde Sarıkamış (Tracking The Brown Bear) ‘ni CUMARTESİ tarihinde saat 20:00 ‘de NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : CUMARTESİ

Saat Kaçta : 20:00

Hangi Kanalda : NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL

Bozayının İzinde Sarıkamış (Tracking The Brown Bear)

Nat Geo kaşifi Çağan Şekercioğlu'nun önderlik ettiği uluslararası ekip, boz ayıları incelemek için Kars’ın Sarıkamış ormanında…

http://www.yayinakisi.tv/bozayinin-izinde-sarikamis-tracking-the-brown-bear-23-mayis-2015-cumartesi.htm

trenlerin arasından altın toplama oyunu

Bir metro da geçen altın toplama serüvenini konu olan bu oyun şüphesiz, ilkleri çeken oyunların başında gelmekte. Oyunun amacı tren rayları üzerinde ve üst tellerde hızlı bir şekilde ilerleyerek en yüksek puanı yapabilmektir. Oyunumuzu yön ve x tuşları ile oynayabilirsiniz. Oyunda “The Daily Challenges” ve “WeeklyHunt” isimlerinde iki temel görev bulunuyor. Çeşitli maddeleri ve harfleri toplayıp daha fazla altın elde edebilirsiniz. Günlük olan bu görevleri, 5 kez üst üste tamamladığınızda size SuperMystery Box isminde bir kutu verilecek. Bu sayede altın ve yeni kostüm sahibi olabilirsiniz. Oyunda size bitmek bilmeyen birçok görev verilecek. Bu görevleri başarıyla tamamlarsanız, skor tablonuz yükselmeye devam edecek. Sonsuza doğru koşulan bu oyunda, altınların yanında mor renkte gizemli kutularda bulunmakta oldu. Bu mor renkli gizemli kutuların içerisinden altınlar, çeşitli hediyeler ve işinizi kolaylaştıracak güçlendirmeler çıkıyor. Eğer şanslıysanız, bu kutuların birinden “Jackpot” toplayarak, 100.000 altın elde edebilirsiniz.
http://www.fosiloyun.com/subway-surf.html

kamera başarısız

Kamera Başarısız HatasıAndroid işletim sisteminde yaşanan hata sıkıntıları kişilerin canını fazlasıyla sıkmaya devam etmekte. Geçen seneden ortaya çıkmış olan, genel itibari ile Samsung’un üretmiş olduğu orta segment akıllı cihazlarda görülmüş olan ‘Kamera Başarısız‘ hataları için tüm telefonlara ortak bir çözüm sunacağız.
bu ve buna benzer hataların Samsung‘un şuan tamda stabil olmayan ara yüzü TouchWiz’den kaynaklanmış olduğunu belirtmekte fayda var. Özellik ile Galaxy Wonder, Galaxy Ace 2 gibi cihazların başını derde sokan bu sorun kullanıcıları iyice çileden çıkarmış durumda.
http://www.teknolojikhaberler.org/kamera-basarisiz-hatasi/

alaskayı mesken tuttuk izle


Genel Bilgi:
Alaska'yı Mesken Tuttuk (Alaskan Bush People) ‘ni SALI tarihinde saat 02:20 ‘de DISCOVERY CHANNEL kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : SALI

Saat Kaçta : 02:20

Hangi Kanalda : DISCOVERY CHANNEL

Alaska'yı Mesken Tuttuk (Alaskan Bush People)

Brown ailesi, özgürlükleri pahasına medeniyetten uzakta yaşamayı tercih ediyor. Bu bölümde, hava sıcaklıkları aniden düşünce Brown ailesi kulübeyi tamamlamak için acele ediyor.

http://www.yayinakisi.tv/alaska39yi-mesken-tuttuk-alaskan-bush-people-23-aralik-2014-sali.htm

erkek sac modelleri

Bu sezon erkeklerin saçlarına ayrı bir önem verildiği görülüyor. 2014 erkek saç modelleri havalı ve cool görünmek isteyenler için önem taşıyor. Dağınık saç modelleri ve hafif jöle ile güzel uyumlar yaratılıyor. Saçlarda ön kâküllerin geriye doğru toplanması eskiye dönüşü gösteriyor. Değişik kesimler bu yıl modadır. Erkek modasında yüzü ön plana çıkarma bu yıl moda. Erkekleri daha havalı gösteren saç kesim biçimleridir. Bu sebeple yüzlerine giden saç modellerini ilk olarak belirlemelidirler.
Saç şekilleri için saçların hafif uzun olması gereklidir. Uzun saçlar her sezon erkekler tarafından beğenildi. Bu sezon ise dağınık ve uzun saç modası hakim oldu. Asimetrik kesim ise gençler tarafından çok beğenildi. Yanlardan hafif favorilerin ise tekrar geldiği görülüyor. Favori özellikle kısa saçlarda güzel duruyor. Kıvırcık saçlı olanlar ise üzülmesin bu sezon doğallık moda. Rahat bir şekilde öyle çıkabilirler. Erkek saç modelleri seçimi yaparken yüz yapısı ve saç renginize dikkat edin. Aşırı zayıf bir erkek saç uzatmasın görüşü doğrudur.
http://www.modaloji.com/erkek-sac-modelleri

trex otopsisi


Genel Bilgi:
T-Rex Otopsisi (T. Rex Autopsy) ‘ni CUMARTESİ tarihinde saat 01:00 ‘de NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : CUMARTESİ

Saat Kaçta : 01:00

Hangi Kanalda : NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL

T-Rex Otopsisi (T. Rex Autopsy)

Daha önce hayal bile edilemeyen ilk kez gerçek oluyor! Stüdyodaki seyircilerin önünde baştan sona dinozor otopsisi…

http://www.yayinakisi.tv/t-rex-otopsisi-t-rex-autopsy-20-haziran-2015-cumartesi.htm

sonic dash oyna

Eski atari salonlarını hatırlayan var mı aranızda? 1990 yıllarının en iyi oyun karakterlerinden biridir Sonic. Şimdilerde ise, güncellenen sürümü ile Android versiyonu bile yayınlandı. Sega’nın yaratmış olduğu en çarpıcı oyun karakterlerinden biri olan Sonic, eğlencemize ortak oluyor.  söz konusu kovalamaca olduğunda dünyanın en hızlı kirpisinin bu alanda yer almaması söz konusu dahi olamazdı. İnanılmaz grafiklere sahip oyun ortamında, kimi zaman baş döndürücü sahnelere rastlayabilir, yer çekimine Sonic ile meydan okuyabilirsiniz. Oyunumuzu oynarken kirpimizi doğru anda yönlendirerek hem altınları toplamalı hem de engellere göre, zıplamalı, depar atmalı ve Sonic’in o meşhur yuvarlanmasını yapmalıyız.
http://www.fosiloyun.com/sonic-dash-oyna.html