ombre

2014 saç modasında oldukça isminden söz ettiren ombre saç renkleri, 2015 saç modası içinde de yine aynı yoğun ilgiyi göreceğe benziyor. Saç uçlarında yoğun renk açılması ya da koyulaşması olarak bilinen ombre saçlar ombre nedir sorusunun karşılığını vermektedir. Ülkemizde iki sezondur hemen hemen tüm bayanların ilgi alanına giren bu saç boyama tekniği yeni bulunmuş bir teknik değildir. Yıllardır yurt dışında kullanılan teknik, krepe balyaj ile de karıştırılmamalıdır.
http://www.modaloji.com/ombre-sac-renkleri

samanyolu tv ana haber bulteni


Genel Bilgi:
Ana Haber Bülteni ‘ni Cuma tarihinde saat 19:30 ‘de SAMANYOLU TV kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : Cuma

Saat Kaçta : 19:30

Hangi Kanalda : SAMANYOLU TV

Ana Haber Bülteni

Dünya dönüyor, gündem sürekli değişiyor. Samanyolu Ana Haber Bülteni, günün çarpıcı başlıklarını doğru ve tarafsız biçimde ekrana taşıyor. Gündemdeki olaylar, merak edilenler ve yaşananların perde arkası… Hepsi, Kemal Gülen’in sunumuyla canlı yayınla Ana Haber Bülteni’nde ekrana geliyor.

http://www.yayinakisi.tv/ana-haber-bulteni-14-kasim-cuma.htm

traffic racer oyna

Günlük yaşamda araba kullanırken çok dikkatli olmamız gerekir ve kaza yapmamak için elimizden geleni yaparız. Araba kullandığınız esnada veya trafikte etrafı izlerken, yollarda dilediğiniz gibi sürüş yapmak istediğiniz oldu mu? Eğer bu soruya yanıtınız evet ise doğru adrestesiniz. Göz alıcı efektlere ve gerçek sürüş keyfine sahip bir yarış oyunuyla karşı karşıyasınız. Kendi arabanız ile yolların tozunu attırmaya hazırlanın. Hayal gibi görünen yüksek hız tutkusu, artık sizlerle. Oyundaki amacınız, yoğun bir trafikte, yapabildiğiniz en yüksek hız limitine ulaşmak! Ancak dikkatli olmalısınız, çevredeki araçlara çarparak yavaşlamak istemezsiniz. Şimdi gaza basın ve yolda seyir halinde olan araçlara makas atarak, bu çılgın yarışta, adrenalini doruklarda yaşayın.
http://www.fosiloyun.com/traffic-racer-oyna.html

orgu sac modelleri

Değişen moda dünyasının güzellik kategorisinde değişen konuları hızlı ve sürekli güncel olarak takip etmek isteyenler için sunduğumuz sitemizde örgü saç modelleri hakkında öğrenmek istediğiniz tüm detayları kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Değişik tarz ve saçlarında yeni modeller uygulamak isteyenler için sunduğumuz en güzel saç örgü modelleri hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı sitemizde, güzellik konularına dair aradığınız tüm konuları kolaylıkla bulabilirsiniz. Kolay saç şekillendirme ve saç modellerinin hangi tipler üzerinde kendini daha çok belli ettireceğine ilişkin yeni bilgiler, yeni sezonda ünlülerin saç modelleri hakkında detaylı bilgilerin de yer aldığı sitemizde yeni sezonun trend modelleri hakkında detaylı bilgileri bulmanın keyfini çıkartacaksınız. Yeni sezonda en canlı renkler ve yeni saç örnekleriyle sizlere sunduğumuz sitemizi incelemeye devam edin.
http://www.modaloji.com/2014-orgu-sac-modelleri

criminal minds “kriminal”


Genel Bilgi:
Kriminal (Criminal Minds) Dizisi ‘ni PERŞEMBE tarihinde saat 01:45 ‘de TRT 1 kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : PERŞEMBE

Saat Kaçta : 01:45

Hangi Kanalda : TRT 1

Kriminal (Criminal Minds)

Bir suçluyu yakalayabilmek için, onun gibi düşünmek zorundasınız… Criminal Minds, mesleğinde bu düşünceyi uygulayan uzman bir grubun maceralarını anlatıyor.

http://www.yayinakisi.tv/kriminal-criminal-minds-28-mayis-2015-persembe.htm

zombie games

Zombi Ezmece 2014 oyunu araba ve yarış kategorilerinin vazgeçilmez oyunlarındandır. Bir film havasında olan bu muhteşem oyunda yolda karşımıza çıkan zombileri durmadan ezmek zorundayız bu şekilde hayatımızı kurtarabiliriz. Zombi ezmece 2012 oyunu kombi ezmece oyununun son ve en gelişmiş versiyonudur.  Bu versiyonda da farklı opsiyonlar var, ses açık veya kapalı oynamak gibi. Oyun içersinde gün olarak bir zaman dilimi mevcuttur, ilk günden başlarsınız. Garajdan ilk gün olarak bize verilen araçla oynamak zorundayız, daha sonra puan toplayarak ve gün atlayarak diğer araçları açabilir ve zombilerle daha rahat mücadele edebiliriz. Macera ve korku oyunu seven oyun severler için çok güzel ve ideal bir oyun Zombi ezmece oyunu.
http://www.fosiloyun.com/zombi-ezmece-2014.html

lg bello

avea-lg-l-bello-ile-kullanicilarina-yeni-secenek-sunduÜlkemizde bulunan operatörler, daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek için farklı yöntem kullanmaya başladılar. Amaç daha fazla sabit müşteri ve daha fazla gelir. Bu nedenle artık bir zamanlar yurt dışından ülkemize gelenlerin bizim ülkemizde şöyle telefon alıyoruz, böyle telefon alıyoruz diyerek söylenmeleri bitti gibi. Artık dünyaca ünlü modelleri bizlerde uygun fiyatlara satın almamız mümkün. Bir zamanlar sadece yurt dışında akrabası olanların sahip olabildiği akıllı telefonlara artık bizlerde sahip olmamız çok zor değil.
http://www.teknolojikhaberler.org/avea-lg-l-bello-ile-kullanicilarina-yeni-secenek-sundu/