omuz omuza tam ekran

Tek kişi ve iki kişi oynayabildiğimiz bu oyunda amacımız zombileri öldürmek.Zombi öldürdükçe seviyemiz artıryor ve yeni silahlar açılıyor. Haritada çıkan silahları alarak cephane kazanıyoruz. Bu sayede mermimiz bitmeden zombileri rahatlıkla öldürebiliyoruz. Öldüğümüz zaman oyun bitiyor, bu yüzden dikkatli olmalıyız. Cooperative butonu ile iki kişi oynanabiliyor. 1. Player W A S D 2. Player yön tuşları ile oynayabilir.
http://www.fosiloyun.com/omuz-omuza.html

sinem kobal saç rengi

Son zamanlarda oldukça popüler olan Sinem Kobal’ın saç rengi doğal olarak sarı ve görünen o ki değiştirmeyi planlamıyor. Saç modeli olarak düz ve dalgalı olarak değişebiliyor. Sinem Kobal son fotoğraf çekimlerine kendine oldukça yakışan kahkül modeliyle yeniden gündeme geldi. Instagram sayfasında yeni fotoğraflarından bir kaç tanesini paylaştı. Sinem Kobal’ın saç rengi genel olarak küllü kumralın üzerine yapılan balyajlar ile elde edilebilir. Kumral tonlarda doğrudan uygulanan renk ile Sinem Kobal’ın saç rengine ulaşabiliriz. Eğer saçınız kahve veya kestane tonlarında ise öncelikle saçlarınızı kumrala boyatmalısınız. Ardından balyaj attırarak bu renge ulaşabilirsiniz. Kızıllaşmayı engellemek içinse boyaların küllü tonlarda olmasına dikkat edin. Sinem Kobal aynı zamanda saçları hakkında şöyle bir bilgiyi de bizimle paylaşıyor: “Bepanthene ampul, badem yağı, zeytinyağı ve bıldırcın yumurtası karışımını kirli saça uyguluyorum ve 20 dakika bekletiyorum. Saçtan kolay temizlenmesi için önce saç kremiyle ardından şampuan ile yıkıyorum”. Bizde sizler için Sinem Kobal’ın genel görünümünü ve son fotoğraflarını barındıran galeriyi oluşturduk.
http://www.modaloji.com/sinem-kobal-sac-rengi-ve-modeli

ne çıkarsa bahtına saat kaçta


Genel Bilgi:
Ne Çıkarsa Bahtına ‘ni CUMARTESİ tarihinde saat 03:15 ‘de FLASH TV kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : CUMARTESİ

Saat Kaçta : 03:15

Hangi Kanalda : FLASH TV

Ne Çıkarsa Bahtına

Ne Çıkarsa Bahtına'da yalnız kalpler, bambaşka bir hayata birlikte “evet” diyecekleri ruh eşlerini buluyor. Bu programda tanışıp evlilik kararı alan çiftler büyük sürprizlerle dünya evine giriyor. Bol kahkahalı ve sürprizli, hayatın içinden gerçek ve samimi anlar izleyiciyle buluşuyor.

http://www.yayinakisi.tv/ne-199ikarsa-bahtina-30-mayis-2015-cumartesi.htm

yaza özel saçlar

Yaza Özel Saçlar , oyunda amacımız bu yaza özel modalar çıkartmak. Yine muhteşem bir oyunla karşınızdayız. Çok değişik ve başarılı bir kuaförü canlandırıyorsunuz. Ancak bu kadar başarılı olduğunuz halde çok uzun süredir kendinize özel bir saç stili çıkartamıyosunuz , bu durumu durdurmak için yeni bir saç modeli arayışına giriyorsunuz. Elinizden gelen en güzel saç modelini çıkartıp bu yazın modası olmasını sağlayın. Gerçekten çok güzel bir oyun. Sadece fare ile oynanıyor. İyi eğlenceler.
http://www.fosiloyun.com/yaza-ozel-saclar.html

hikayem 18


Genel Bilgi:
Maral: En Güzel Hikayem Dizisi ‘ni CUMARTESİ tarihinde saat 10:00 ‘de TV8 kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : CUMARTESİ

Saat Kaçta : 10:00

Hangi Kanalda : TV8

Maral: En Güzel Hikayem

Dokunduğu her şeyi güzelleştiren, yaşam sevinciyle dolu, derin bir nefes gibi bir kızdı Maral. İleride bir gün yöneticisi olma hayalleri kurduğu çok katlı mağazanın pastanesinde garson olarak çalışmaya başladı. Ve başladığı ilk gün aşık oldu Sarp’a. Pastanenin serseri ruhlu çikolata şefine.n nEle avuca sığmaz, şeytan tüylü, on parmağında on marifet, başına buyruk bir adamdı Sarp. O da Maral’dan etkileniyordu. Kim bilir belki de aradıkları, birbirleriydi hayatta.

http://www.yayinakisi.tv/maral-en-g252zel-hikayem-18-nisan-2015-cumartesi.htm

tehlikeli sürücü 2

Tehlikeli Sürücü 2 , oyunda amacımız çok değişik bir şekilde araba kullanmak ve trafiği alt üst etmek. Yine muhteşem bir oyunla karşınızdayız. Oyun içerisinde tehlikeli bir şekilde araba kullanmanız gerekiyor. Trafik içerisinde arabaların arasında çok hızlı bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor. Kazandığınız puanlarla araba alabiliyorsunuz, yeni arabalar almanız sizin için çok iyi olacaktır. Gerçekten çok güzel bir oyun. Sadece fare ile oynanıyor. İyi eğlenceşer.
http://www.fosiloyun.com/tehlikeli-surucu-2.html