erkek sac modelleri

Bu sezon erkeklerin saçlarına ayrı bir önem verildiği görülüyor. 2014 erkek saç modelleri havalı ve cool görünmek isteyenler için önem taşıyor. Dağınık saç modelleri ve hafif jöle ile güzel uyumlar yaratılıyor. Saçlarda ön kâküllerin geriye doğru toplanması eskiye dönüşü gösteriyor. Değişik kesimler bu yıl modadır. Erkek modasında yüzü ön plana çıkarma bu yıl moda. Erkekleri daha havalı gösteren saç kesim biçimleridir. Bu sebeple yüzlerine giden saç modellerini ilk olarak belirlemelidirler.
Saç şekilleri için saçların hafif uzun olması gereklidir. Uzun saçlar her sezon erkekler tarafından beğenildi. Bu sezon ise dağınık ve uzun saç modası hakim oldu. Asimetrik kesim ise gençler tarafından çok beğenildi. Yanlardan hafif favorilerin ise tekrar geldiği görülüyor. Favori özellikle kısa saçlarda güzel duruyor. Kıvırcık saçlı olanlar ise üzülmesin bu sezon doğallık moda. Rahat bir şekilde öyle çıkabilirler. Erkek saç modelleri seçimi yaparken yüz yapısı ve saç renginize dikkat edin. Aşırı zayıf bir erkek saç uzatmasın görüşü doğrudur.
http://www.modaloji.com/erkek-sac-modelleri

trex otopsisi


Genel Bilgi:
T-Rex Otopsisi (T. Rex Autopsy) ‘ni CUMARTESİ tarihinde saat 01:00 ‘de NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : CUMARTESİ

Saat Kaçta : 01:00

Hangi Kanalda : NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL

T-Rex Otopsisi (T. Rex Autopsy)

Daha önce hayal bile edilemeyen ilk kez gerçek oluyor! Stüdyodaki seyircilerin önünde baştan sona dinozor otopsisi…

http://www.yayinakisi.tv/t-rex-otopsisi-t-rex-autopsy-20-haziran-2015-cumartesi.htm

sonic dash oyna

Eski atari salonlarını hatırlayan var mı aranızda? 1990 yıllarının en iyi oyun karakterlerinden biridir Sonic. Şimdilerde ise, güncellenen sürümü ile Android versiyonu bile yayınlandı. Sega’nın yaratmış olduğu en çarpıcı oyun karakterlerinden biri olan Sonic, eğlencemize ortak oluyor.  söz konusu kovalamaca olduğunda dünyanın en hızlı kirpisinin bu alanda yer almaması söz konusu dahi olamazdı. İnanılmaz grafiklere sahip oyun ortamında, kimi zaman baş döndürücü sahnelere rastlayabilir, yer çekimine Sonic ile meydan okuyabilirsiniz. Oyunumuzu oynarken kirpimizi doğru anda yönlendirerek hem altınları toplamalı hem de engellere göre, zıplamalı, depar atmalı ve Sonic’in o meşhur yuvarlanmasını yapmalıyız.
http://www.fosiloyun.com/sonic-dash-oyna.html

e2 programları


Genel Bilgi:
The Tonight Show With Jimmy Fallon Programı ‘ni Cuma tarihinde saat 03:10 ‘de E2 kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : Cuma

Saat Kaçta : 03:10

Hangi Kanalda : E2

The Tonight Show With Jimmy Fallon

David Letterman’ın tahtına kim oturdu? Conan O’Brien… Peki, Conan O’Brien’ın tahtına kim oturdu? Tabii ki Jimmy Fallon… Talk Show’larda daha önce görev almış olan Jimmy, espri yeteneği ve taklitleriyle ileride ünlü bir şovmen olacağının işaretlerini ta iki yaşındayken vermiş. Dizilerde ve filmlerde de rol alan Jimmy Fallon, özellikle ünlüleri taklit etme konusunda oldukça usta… Bu programda Jimmy, güncel konuları ti’ye alıyor, konuk ağırlıyor ve taklitler yapıyor.

http://www.yayinakisi.tv/the-tonight-show-with-jimmy-fallon-7-kasim-cuma.htm

seksi

Yabancı ünlüler arasında güzellikleri ile tanınan sarışın ünlüler 2014 yılındada dikkat çekiyorlar. Seksi fotoğrafları ile hem erkek hayranlarının hemde kadın hayranlarının ilgisini çekiyorlar. Çektiktirdikleri seksi fotoğraflar ile sosyal medyada çabucak yayınlanan victori’a secret mankenleride en seksi sarışınlar arasında bulunmaktadırlar.
http://www.modaloji.com/en-seksi-sarisinlar