e2 programları


Genel Bilgi:
The Tonight Show With Jimmy Fallon Programı ‘ni Cuma tarihinde saat 03:10 ‘de E2 kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : Cuma

Saat Kaçta : 03:10

Hangi Kanalda : E2

The Tonight Show With Jimmy Fallon

David Letterman’ın tahtına kim oturdu? Conan O’Brien… Peki, Conan O’Brien’ın tahtına kim oturdu? Tabii ki Jimmy Fallon… Talk Show’larda daha önce görev almış olan Jimmy, espri yeteneği ve taklitleriyle ileride ünlü bir şovmen olacağının işaretlerini ta iki yaşındayken vermiş. Dizilerde ve filmlerde de rol alan Jimmy Fallon, özellikle ünlüleri taklit etme konusunda oldukça usta… Bu programda Jimmy, güncel konuları ti’ye alıyor, konuk ağırlıyor ve taklitler yapıyor.

http://www.yayinakisi.tv/the-tonight-show-with-jimmy-fallon-7-kasim-cuma.htm

seksi

Yabancı ünlüler arasında güzellikleri ile tanınan sarışın ünlüler 2014 yılındada dikkat çekiyorlar. Seksi fotoğrafları ile hem erkek hayranlarının hemde kadın hayranlarının ilgisini çekiyorlar. Çektiktirdikleri seksi fotoğraflar ile sosyal medyada çabucak yayınlanan victori’a secret mankenleride en seksi sarışınlar arasında bulunmaktadırlar.
http://www.modaloji.com/en-seksi-sarisinlar

kayakçı köpekler

İki kişilik eğlence dolu oyunlar ile sizlerleyiz. Kaykay ve hayvan sever oyuncuların hayran olacağı bir oyun ile sizlerleyiz. İki kişilik bu oyunda ki amacımız oldukça basittir. Kaykayımızla karşımıza gelen altınları toplamamız gerekiyor. Oyunun başında hayvanınızı seçin ve oyuna başlayın. İlk oyuncu klavyenin yön ok tuşları ile diğer oyuncu ise W – A – S – D tuşları ile kontrolü sağlayabilir, iyi eğlenceler dileriz.
http://www.fosiloyun.com/kayakci-kopekler.html

turkcell apn ayarları

Anroid’in APN ayarları söz konusu olduğunda illaki aramızda bulunan ve bizi takip eden arkadaşlarımızdan bir kaç tanesi bu konu hakkında fazla bir bilgiye sahip değil. Bu sebepten dolayı sizlere elimizden geldiğince bu konuyu en kolay bir şekilde anlatacağız. Android işletim sistemleri çok karışık olmasına rağmen en güvenilir sistemlerden bir tanesidir.Bu sebepten dolayı diğer cihazlara oranla kendini daha ön plana iterek piyasada kıdemli bir yer edinmiştir. Bu işletime sahip olan cihazlarımızı Wi-fi ile çok kolay ve sorunsuzca kullanabiliriz. Fakat mevcut İnternet paketiniz ile her yerde kesintisiz bir bağlantı sağlayabilmek için APN ayarlarınızı doğru bir şekilde yapmak zorundasınız.
http://www.teknolojikhaberler.org/turkcell-avea-vodafone-apn-ayarlari/

mira saç modelleri

2010 Miss Turkey ikincisi Serenay Sarıkaya, son zamanlarda başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle adından bahsettiriyor. Son zamanlarda Medcezir ile oldukça popüler olan Serenay sarıkaya’ın saç rengi doğal olarak açık kumral ve görünen o ki değiştirmeyi planlamıyor. Özellikle giydiği kıyafetler, doğal makyajı ve saç modelleri çok başarılı. Saç modeli olarak düz ve dalgalı olarak değişebiliyor. Serenay sarıkaya son fotoğraf çekimlerine kendine oldukça yakışan düz saç modeliyle yeniden gündeme geldi. Instagram sayfasında yeni fotoğraflarından bir kaç tanesini paylaştı. Kumral tonlarda doğrudan uygulanan renk ile Serenay sarıkaya’ın saç rengine ulaşabiliriz. Eğer saçınız kahve veya kestane tonlarında ise öncelikle saçlarınızı kumrala boyatmalısınız. Özel gecelerde dağınık topuzları ya da şık atkuyruklarını tercih ediyor. Kızıllaşmayı engellemek içinse boyaların küllü tonlarda olmasına dikkat edin. Serenay sarıkaya aynı zamanda saçları hakkında şöyle bir bilgiyi de bizimle paylaşıyor: “Bepanthene ampul, badem yağı, zeytinyağı ve bıldırcın yumurtası karışımını kirli saça uyguluyorum ve 20 dakika bekletiyorum. Saçtan kolay temizlenmesi için önce saç kremiyle ardından şampuan ile yıkıyorum”. Medcezir dizisinde masum, genç, delidolu Mira karakterini canlandırırken, genelde yarım toplu modeller kullanıyor. Saçlarını salık bıraktığı sahnelerde, maşayla dalgalarını belirgin hale getiriyor. Genelde yandan ayırdığı saçları, ünlü modelin kendisi gibi, çok parlak ve güzel görünüyor. Bizde sizler için Serenay sarıkaya’ın genel görünümünü ve son fotoğraflarını barındıran galeriyi oluşturduk.
http://www.modaloji.com/medcezir-serenay-sarikaya-mira-beylice-sac-modeli-ve-rengi

e2 vampir dizileri


Genel Bilgi:
The Vampire Diaries Dizisi ‘ni PAZAR tarihinde saat 02:40 ‘de E2 kanalında izleyebilirsiniz.

Hangi Gün : PAZAR

Saat Kaçta : 02:40

Hangi Kanalda : E2

The Vampire Diaries

Jeremy, yeni vampirleri öldürmeyi reddetse de Klaus, Jeremy’yi vampirleri öldürmeye zorlar. Matt yaralanır ve Jeremy’le beraber kaçar.nnEbeveynlerini trajik bir kazada kaybeden Elena, ailenin hayatta kalan tek üyesi teyzesi Jenna’yla birlikte sorunlu erkek kardeşi Jeremy’ye destek olmaya ve yaşadıklarının üstesinden gelmeye çalışmaktadır. nnGenç kız, Mystic Falls Lisesi’nin kalabalık koridorlarında kendi gibi gizemli ve karanlık Stefan Salvatore ile tanışır. İkili arasında hemen gözle görülür bir çekim oluşur. Fakat işin içinde gözle görünenden fazlası vardır.

http://www.yayinakisi.tv/the-vampire-diaries-14-haziran-2015-pazar.htm