nokia lumia 530 siyah

Windows Phone 8.1 işletim sisteminin deneyimini Nokia Lumia 530 ile yaşayın. Türkiyede henüz piyasaya sürülmeye hazırlanan telefon giriş seviyesinde özelliklere sahip bir cihaz. Üzerinde 3G özellikği bulunan Lumia 530, daha üst seviye Lumia telefonlarda bulunan Microsoft yenilik ve servislerinin daha uygun fiyattan alınmasına olanak tanıyor. Lumia 530 akıllı telefon, beyaz, siyah, parlak turuncu ve parlak yeşil gibi değiştirile bilir renk seçeneklerini de beraberinde getiriyor.Nokia Lumia 530
http://www.teknolojikhaberler.org/nokia-lumia-530-telefonunu-piyasaya-suruyor/

hangar ayakkabı modelleri

Hangar uzun yıllardır ucuz ayakkabı üretmektedir. Üstelik ürettiği bu ucuz ayakkabılar aynı zamanda oldukça kaliteli olan ayakkabılardır. Müşterinin cebini yakmayan ve onlar için oldukça uygun olan Hangar, modelleriyle de dikkat çekmektedir. Son zamanların modası olan renkli ayakkabıları es geçmeyen marka son yıl için oldukça güzel bir tasarım yapmıştır ve müşterinin karşısına bu şekilde çıkmıştır. Hem rahat hem de şık modeller sunan Hangar fiyatlar konusundaki titizliğini de korumaya devam etmiştir. Hangar ayakkabı modelleri 2015 yılında yine çizgisinden hiç ayrılmayarak modayı takip etmiş ve hem bayan em erkek hem de çocuklar için uzun yıllar kullanılabilecek olan ayakkabı modelleri üretmiştir.

http://www.modaloji.com/hangar-ayakkabi-modelleri-2015

kamyon ile zorlu tırmanış 2

Tehlike dolu dik yokuşlar, rampalı yollar ve taşınacak hayvanlar bu oyunda sizleri bekliyor. Oyunun asıl amacı, kamyonete ve traktöre yüklemiş olduğun hayvanları sağ salim gidecekleri yere kadar yani bitiş noktasına kadar bırakmalısınız ve bunu en kısa süre içerisinde yapmalısınız. Büyük baş hayvanları küçücük kamyonetlere ve traktörlere sığdırmak ve götürmek hiçte sanıldığı gibi kolay olmayacaktır.Bu oyunu oynarken kabiliyetinizi de ölçebilirsiniz. Çünkü bu oyunun en büyük avantajı kabiliyete sahip olmaktır.
http://www.teknolojikhaberler.org/kamyon-ile-zorlu-tirmanis-2-oyunu-indir/

kazıcı oyunu

Kazıcı oyununda amaç elimizde bize verilen aleti kullanarak, bize söylenen ve tahmin ettiğimiz yerleri kazarak elmas, yumurta gibi objeleri toplayarak puan kazanabiliriz. Ancak bu işlemi yaparken dikkat etmemiz gereken bazı hususlar bize günlük verilen enerjiyi uygun şekilde kullanarak ve kazdığımız toprağın içerisinde elmas, yumurta gibi objelerin yanında çıkan zararlı varillerinde toplarsak eksi puan kazanırız ve kazıcımız bu duruma çok üzülür. Her seferinde bir diğer güne geçebileceğiniz müthiş bir oyun olan kazıcı oyunu macera ve gizem oyunu sevenler için çok ideal bir oyundur. Yön tuşlarını kullanarak yön bulabileceğimiz gibi boşluk tuşunu kullanarak da aleti aktif hale getirebilir ve yeri kazabiliriz, objeleri daha rahat bulabilmemiz için ise E tuşuna basarak radarı aktif ederiz ve objelerin olduğu yerler gözükür.
http://www.fosiloyun.com/kazici-oyunu-oyna.html

kral futbol penaltı oyununu oyna

Kral penaltı oyunu, spor kategorisindeki en sevilen futbol oyunlarından bir tanesidir, aynı gerçek maçlardaki gibi penaltı kullanabileceksiniz, karşınızdaki kaleciyi geçmek kolay olmayacak ancak inanılmaz zevk alacağınız bu güzel kral penaltı oyununu size sunuyoruz. Oyunu başlattığımızda bizi bekleyen bir takım seçme opsiyonuyla karşılaşırız, futbol severlerin penaltı kullanırken istedikleri takımları, fanatiği oldukları takımlarla kullanmalarını istemezler mi. Gol olabileceğini düşündüğümüz yöne doğru geldiğinde boşluk tuşuyla durdurabileceğimiz bir buton mevcut. orayı ayarladıktan daha sonra vuracağımız şutun yukarımı yoksa aşmağımı olacağını seçebiliriz, daha sonrada şutumuzun hızını seçtikten sonra yapacağımız tek iş şutun gol olmasını dilemek olacaktır. Bu muhteşem penaltı kullanma oyununda futbol severlere başarılar.
http://www.fosiloyun.com/kral-penalti-oyna.html

beyaz elbise

Her sezon olduğu gibi bu sezonda beyaz renkli elbiseler moda. Kolay yapıla bilinen beyaz elbise kombinleri sayesinde zorluk çekmeyeceksiniz. Bugün ne giysem telaşına kapılan bayanlar beyaz elbise modelleri sizin kurtarıcınız olacak. Malum önümüzdeki günler, aylar artık sıcak havalar olacak. Bu nedenle beyaz elbiseler sizi sıcaktan koruyacak ve rahatlık sağlayacak. Bu tarz elbiseleri hem günlük hayatınızda hemde her türlü ortamlarda kullanabileceğiniz elbise modellerinden.  ÖzellikRahat rahat her türlü takı, ayakkabılar ile kolaylıkla kombin yapabilirsiniz.
http://www.modaloji.com/2014-beyaz-elbise-modelleri